Тоді ми вам допоможемо! Нерідко так стається, що, навіть маючи доступ до всієї інформації світу за допомогою мережі Інтернет, ми все ще не можемо знайти шляхи розв'язання повсякденних проблем. Однією з таких ситуацій є терміновий пошук грошей. Безперечно, у багатьох у житті був такий момент, коли, на жаль, бракувало коштів на якусь важливу покупку або ж на вирішення якогось термінового невідкладного питання. Що ж робити в такому випадку? Турбувати родичів чи друзів? Але ви ніколи не можете бути впевненими у схвальній відповіді, та й не завжди вам хтось взагалі відповість. Бігти в банк, щоб взяти гроші під відсотки? Та чи буде працювати банк саме тоді, коли вам потрібні кошти? Та й до того ж не всім людям підходить складна система кредитування у традиційних банках. Що ж тоді робити? Вихід є. В Україні з кожним днем усе більшої популярності набувають МФО. Якщо ви не знайомі з цим терміном, читайте далі, і ми вам все розповімо.
Мікрокредити - кращий спосіб взяти гроші в позику
МФО (або мікрофінансова організація) - це установа, яка видає споживчі кредити на невелику суму (звичайно до 10 000 грн), та, на відміну від банку, діє за спрощеною системою кредитування, висуваючи мінімальні вимоги позичальнику для того, щоб взяти гроші під відсотки. Ось ці вимоги:
- Наявність паспорту, активної картки українського банку, коду платника податків.
- Вік позичальника має становити від 18 до 75 років.
- Номер мобільного телефону та адреса електронної скриньки для зворотного зв’язку.
Наголошуємо: клієнту НЕ потрібно надавати довідку про доходи, знаходити поручителів або залишати заставу.
Умови онлайн мікрокредитування
А тепер поговоримо про самі умови кредитування та певні особливості, на які вам потрібно звернути увагу перед оформленням грошей у позику:
- кошти будуть швидко надіслані на картку, яку ви вкажете під час оформлення боргу;
- термін кредиту від 7 до 30 днів, також ви зможете продовжити його за потреби;
- відсоткова ставка у 3% на добу;
- погасити позику можна через будь-який платіжний термінал, банківську касу чи особистий кабінет, як, наприклад, у сервісі Kumo.
Умови лояльні та зрозумілі для будь-якого клієнта, що є однією з багатьох переваг цього виду онлайн кредитування. Саме про них ми й поговоримо нижче.
Чому взяти гроші в позику зручніше за допомогою саме МФО?
Все більше людей, які користуються послугами з оформлення кредитів, надають перевагу саме мікрофінансовим сервісам. Насправді ви також можете змінити свою думку про процес оформлення грошей під відсотки після того, як поглянете на список безперечних переваг онлайн кредитів:
- мікрофінансові сервіси на кшталт Kumo працюють безперервно, 24 години на добу;
- кожну заявку система опрацьовує автоматично;
- система схвалює заявку на кредит у 92% випадків;
- оформлення грошей в позику проходить онлайн, прямо з вашого дому
- онлайн кредитування через МФО є дуже швидкою процедурою та не займає більше ніж 15 хвилин у впевненого користувача гаджетів.
Як оформити гроші під відсотки у сервісі Kumo?
Хоча й процес є спрощеним та швидким, особливо в порівнянні з банківськими кредитами, ми все ж надамо вам точну покрокову інструкцію, як користуватися вказаним сервісом. Навіть якщо ви не вважаєте себе професіоналом у володінні гаджетами, ви все ж легко зможете оформити термінову позику, дотримуючись наступних порад:
- По-перше, перейдіть на офіційний сайт обраної МФО (в нашому випадку це онлайн сервіс Kumo).
- По-друге, впишіть свій номер мобільного телефону разом з адресою електронної поштової скриньки у форму реєстрації.
- По-третє, залиште загальну інформацію про себе в анкеті позичальника, додайте свої паспортні дані та адресу, щоб компанію впевнилася у вашій надійності.
- По-четверте, оберіть необхідну суму та термін, на який бажаєте оформити гроші в позику онлайн, та надішліть заявку на розгляд.
- По-п’яте, дочекайтеся схвалення вашого запиту (зазвичай це займає приблизно 5 хвилин)
- По-шосте, після отримання позитивної відповіді від системи на вашу заявку ви можете використовувати взяті гроші під відсотки.
Якщо система не схвалить ваш запит, не хвилюйтеся: ви зможете спробувати ще раз, але будьте дуже уважні, вказуйте правдиву інформацію, щоб система не сприйняла помилку як спробу обману. Наголошуємо: випадки відмови трапляються дуже рідко і становлять лише 2% від усієї кількості звернень.