Чому KUMO?

Завдяки більш ніж 10-річному досвіду на міжнародному ринку, ми із впевненістю можемо сказати, що маємо не лише бажання, а й усі необхідні засоби для того, щоб миттєві кредити були доступні для кожного.

Пам’ятаючи про це, ми щодня прагнемо бути максимально відкритими — як для вас, так і для інновацій, а також будувати наші стосунки із вами на довірі. Кожен член нашої команди — це частина пазлу, без якого складно уявити успіх великого проекту, тому на першому місці у нас такі цінності як людяність, взаємна повага, щирість та постійне прагнення розвитку.

Спрощена подача заявки

Вам достатньо лише вказати ваші реквізити та завантажити паспортні дані й ІПН, без поручителів та довідки з місця роботи. Вже за кілька хвилин ми зарахуємо потрібну суму вам на картку.

Цілодобова обробка запитів

Ми розуміємо, що гроші можуть знадобитися вам у будь-який момент, тому ми завжди готові надати вам необхідні кошти.

Видача позик навіть за поганої кредитної історії

На відміну від банків, ми автоматизували обробку ваших заявок, тому ваші шанси отримати позику значно вищі і не залежать від поганого настрою співробітників.

Прозорі умови кредитування

Ми піклуємося про те, щоб співпраця з нами залишила лише приємні емоції, тому не вимагаємо жодних прихованих платежів чи комісій — ви оплачуватимете лише суму, вказану у договорі.

Повна безпека ваших особистих даних

Ви можете не переживати з приводу їх захисту, тому що ми ставимось до них, як до власної персональної інформації — будь-які ваші дії на нашому сайті проходять складне шифрування.

Абсолютна легальність сервісу

Всі фінансові операції, як і в цілому діяльність нашої компанії, регулюється чинним фінансовим законодавством України.