Як пролонгувати позику

KUMO надає клієнтам зручні варіанти для пролонгації (продовження терміну кредиту).

Для цього достатньо всього лише оплатити відсотки по вашому активному кредиту за період користування.

Сума оплати визначається індивідуально, виходячи з суми початкового позики і періоду користування коштами. Точну суму ви можете дізнатися у вашому особистому кабінеті

Ви можете користуватися послугою пролонгації необмежену кількість разів. Підключити послугу можна у вашому особистому кабінеті.

Умови пролонгації кредитного договору

Ми пропонуємо до 12 пролонгацій на початковий термін договору. Пролонгацію можна оформити на період до 30 днів.

Пролонгація договору може бути виконана в двох випадках:

  1. За n днів до або на дату погашення кредиту.

    Якщо ви оформляєте пролонгацію за n днів до закінчення терміну дії договору, то обов'язковою умовою є погашення всієї балансової заборгованості за відсотками по дату контракту.

  2. Після Дати закінчення контракту; грейс період становить до 5 днів.

    Якщо ви оформляєте пролонгацію після дати закінчення контракту і кількість днів прострочення не перевищує 5 днів, обов'язковою умовою для пролонгації є погашення балансової заборгованості за відсотками, а також суми нарахованих штрафів.

    На період пролонгації процентна ставка НЕ змінюється. В результаті пролонгації договору для перш простроченого кредиту відновлюється нарахування відсотків.

    Таким чином, пролонгація дає можливість не просто відстрочити дату виплати позики, а й отримати знижку, уникнути проблем з простроченим позикою, а також не зіпсувати хорошу кредитну історію.